Хто з київських князів запровадив на Русі християнство? Який різновид християнства став державною релігієюЗапровадив Володимир Великий. А що до різновида христиняства -я не знаю. Допоможіть будь ласка.

Хто з київських князів запровадив на Русі християнство? Який різновид християнства став державною релігією Запровадив Володимир Великий. А що до різновида христиняства -я не знаю. Допоможіть будь ласка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
первой из князей стала Ольга христианкой, ввел Владимир - крестил Русь, а разновидность - греческая церковь или православие