Хто з українських просвітителів вбачав майбутнє України як федерацію громад вільних людей , які входили до федеративної спілки народів Росії , а потім - до федерації всіх слов'ян ? а) Ю . Бачинський. б) М . Драгоманов. в) В . К...

Хто з українських просвітителів вбачав майбутнє України як федерацію громад вільних людей , які входили до федеративної спілки народів Росії , а потім - до федерації всіх слов'ян ? а) Ю . Бачинський. б) М . Драгоманов. в) В . Капніст. г) І . Вагилевич
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
М.драгоманов (б) вот вот вот вот не уверена