Художній опис черепахи 1.Де живе 2.Розмір,забарвлення 3.Голова,очі,вуха,хвіст 4.Сила (спритність, енергійність,витривалість) черепахи

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Черепаки зазвичай проживають в таких регіонах планети,як Африка,узбережжя Південної Америки,Австралія,південь Південної Америки. 2.Розмір черепах є досить різним,залежно від віку особи(є особи,маса яких сягає 900 кг). Забарвлення черепах є зазвичай коричнево-темнозеленого кольору з світло-коричневими лініями,що проходять через все тіло особи. 3.Голова черепахи має особливу будову,тому що пристосована до життя черепахи і має досить невеликий розмір,аби при небезпеці сховатись в панцир. Очі черепахи розташовані по бокам голови і направлені вниз для кращого бачення середовища. Більшість черепах мають короткий хвіст,але є деякі вили з довгими хвостами. 4.Черепахи є досить витривалими особами,які дуже довго живуть!Мають високий рівень витривалості і можуть пристосовуватись до середовища де проживають.