Хворий скаржиться лікареві на біль у шлунку.Аналіз показує,що в нього нульва кислотність.Перетравнення яких речовин ускладнено в шлунку?Як допомогти хворому?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У хворого гастрит зі зниженою кислотністю. Усунути нульову кислотність (або ж значною мірою підвищити) іноді допомагає вживання кислих фруктів і ягід.