Кисень у великій кількості використовується для дихання,горіння,окислення.Однак його вміст у повітрі до цього часу мало змінився. Як ви вважаєте чому?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тому що відбувається колообіг кисню в природі. Його вміст в повітрі не змінюється, тому що існують рослини ,які в процесі фотосинтезу виділяють кисень.