Кисень в промисловості одержують: а) розкладанням гідроген пероксиду; б)розкладанням калій перманганату; в) електролізом води; г) розкладанням ка...

Кисень в промисловості одержують: а) розкладанням гідроген пероксиду; б)розкладанням калій перманганату; в) електролізом води; г) розкладанням ка...Кисень в промисловості одержують: а) розкладанням гідроген пероксиду; б)розкладанням калій перманганату; в) електролізом води; г) розкладанням калій хлорату.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В) електролізом води