Кого із запорозьких отаманів зобразив художник Ілля Рєпін у центрі своєї картини " Запорожці пишуть листа турецькому султанові"? а) військового обозного; б) військового судді в) військового перекладача; г) військового хорунжого...

Кого із запорозьких отаманів зобразив художник Ілля Рєпін у центрі своєї картини " Запорожці пишуть листа турецькому султанові"? а) військового обозного; б) військового судді в) військового перекладача; г) військового хорунжого; д) бунчужного
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г)військового хорунжого
Гость
мне кажется Івана Сірка