Коли не зможу нічим любій Вітчизні прислужитись в всякому разі з усиєї сили намаг?

Коли не зможу нічим любій Вітчизні прислужитись в всякому разі з усиєї сили намаг??тимусь ні коли ні в чому не шкодити проголошував великий український философ и патриот Григорій Сковорода маючи на увазі не тільки себе а й кожну людину Поствавить роздилові знаки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
" Коли не зможу нічим любій Вітчизні прислужитись в всякому разі, з усіеї сиди сили намагатимусь ні коли, ні в чому не шкодити " - проголосував великий український філософ и патріот Григорій Сковорода, маючи на увазі не тільки себе, а й кожну людину. Вроде так ;)