Коло радіусом 80 см котиться по горизонтальній дорозі без проковзування .який шлях воно пройде, зробивши 20 повних обертів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За один оборот, колесо проезжает путь равный длине окружности [latex]L=2 \pi R[/latex] за k=20 полных оборотов [latex]S=kL=20*L=20*2 \pi *R=40 \pi R=40*3.14*0.8=100.48m[/latex] ответ