Компьютер сыныбы жайлы қажетті термин сөздерді кірістіріп мәтін құрау

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Биз информатика сабагында компьютер сыныбына барамыз. Информатика сабагында компьютердин жабдықтарымен танысамыз. Компьютер аркылы желіге кируге болады.                                                         Жуелик блок,пернетакта,информатика,юсб,құлаққап,модем