Користуючись періодичною системою ,визначення валентність елементів,склади формули утворених продуктів і відповідні рівняння хімічних реакцій: Mg+...

Користуючись періодичною системою ,визначення валентність елементів,склади формули утворених продуктів і відповідні рівняння хімічних реакцій: Mg+...Користуючись періодичною системою ,визначення валентність елементів,склади формули утворених продуктів і відповідні рівняння хімічних реакцій: Mg+O(2)---- Al +Ci(2)---- P+O(2)----- H(2)+ Ci(2)--- Ha+S---- Al +O(2)----
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2Mg + O2 = 2MgO Mg-ll           O-ll 2Al + 3Cl2 = 2AlCl3 Al- lll        Cl- l 4P + 5O2 = 2P2O5 P-V      O-ll H2 + Cl2 = 2HCl H-l     Cl-l 4Al + 3O2 = 2Al2O3 Al-lll    O-ll