Користуючись словами для довідоккористуючись словами для довідок впиши в таблицю синоніми і антоніми до слова Зневага".        Слова для довідок Повага .Презирство.Неповага.Почесть.Пошана.Нехтування

Користуючись словами для довідок користуючись словами для довідок впиши в таблицю синоніми і антоніми до слова Зневага".        Слова для довідок Повага .Презирство.Неповага.Почесть.Пошана.Нехтування
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сынонимы презирство неповага нехтування. Антонимы повага почесть пошана