коротко доведи,що рослини - це живі організми потрібно всього три строчки.І що спільного і що відмінного в дерев, кущів, трав янистих рослин.
Ответ(ы) на вопрос:
Рослини, це живі організми. Тому що, вони живляться, дихають, ростуть і відмирають. Дерево має один міцний стовбур, а у куща відростає від кореня багато низьких дерев'янистих стебел.
Рослини ростуть, живляться та вмирають. Дерева більші за кущі та травянисті рослини, кущі мають розвинуту систему гілок.