Коше тартиби бойынша ангиме курау керекти создер коше киылысы,колик,багдаршам,он жак,сол жак,жаяулар журетин жол

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коше ережесин унеми сактау керек. Жаяу жургиншилер отетин Багдаршамнан откен кезде аркашан он жак жане сол жак колик журетин жолды карап, сактыкпен оту керек. Коше киылысындагы келенсиз жагдайларды тугызбау ушин унеми сактыкта журу кажет