Козеня, зайченя, ведмежа, гусеня Только если можно на укр.мове Если чтовот відміни та питання 1.Називний Хто? Що? 2.Родовий Кого? Чого? 3.Давальний Кому? Чому? 4.Знахідний Кого? Що? 5.Орудний Ким?Чим? 6.Місцевий На(у) ко...

Козеня, зайченя, ведмежа, гусеня Только если можно на укр.мове Если чтовот відміни та питання 1.Називний Хто? Що? 2.Родовий Кого? Чого? 3.Давальний Кому? Чому? 4.Знахідний Кого? Що? 5.Орудний Ким?Чим? 6.Місцевий На(у) кому? на (у) чомк? 7.Кличний Питань немає Це звертання
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н. козеня, зайченя, ведмежа, гусеня Р. козеняти, зайченяти, ведмежати, гусеняти Д. козеняті, зайченяті, ведмежаті, гусеняті З. козеня, зайченя, ведмежа, гусеня О. козеням, зайченям, ведмежам, гусеням М. на козеняті, на зайченяті, на ведмежаті, на гусеняті