Кожне ребро правильної шестикутної призми =а. знайти площу поверхні призми

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Площа повної поверхні дорівнює  сумі площ бічної поверхні плюс дві пплощі основ . В даній призмі кожна грань -квадрат,тобто площа однієї грані дорівнює  а  кв.,площа всієї біч. пов.6а кв., площа основ(( а кв. .кор.кв.з 3):4 .6) .2=3кор. кв.3 .  а кв.  S=6акв.+3кор.кв.3 . а кв.   ( : заміни дробовою рискою)