Краткие содежания Шоқан асулары,Бала Шоқан,Бала мерген,Сәтжан, Жас бұтақ, Хат,Мектеп бағында. Автор:Сапарғали Бегалин по возможности скиньте все эти тексты сюда!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Халқымыздың асыл перзенті ШоқанУөлиханов туралы "Шоқан асулары"дилогиясы - тамаша адамдарөмірінфактілік негізден ауытқымай, дәл  бейнелейтін туынды.