Кто спрашивал обо мне?Ты придёшь сегодня ко мне? Я уже был у тебя. Передай Вове эту книгу. Она ему понравится. А ты хорошо знаешь его? Пойдём с тобой сегодня в библиотеку? переведи на украинский язык

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хто запитував про мене?Ты прийдеш сьогодні до мене? Я вже був у тебе. Передай Вові цю книгу. Вона йому сподобається. А ти добре знаєш його? Підемо з тобою сьогодні в бібліотеку?
Гость
хто питав про мене? Ти сьогодні до мене прийдеш?Я вже в тебе був.Передай Вові цю книгу.Вона йому сподобається.А ти добре знаєш його?Ходімо з тобою сьгодні до бібліотеки.