Купили 9  кг картоплі та 6 кг цибулі , заплативши за всю покупку 87 грн . скільки коштує 1 кг картоплі , якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 7 грн.                 

Купили 9  кг картоплі та 6 кг цибулі , заплативши за всю покупку 87 грн . скільки коштує 1 кг картоплі , якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 7 грн.                 
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)6*7=42грн-стоит 6кг лука. 2)87-42=45грн-стоит 9кг картофеля. 3)45:9=5грн-стоит 1кг картофеля.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы