Купили 9 кг картоплі та 6 кг цибулі , заплативши за всю покупку 87 грн . скільки коштує 1 кг картоплі , якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 7 грн.
Купили 9 кг картоплі та 6 кг цибулі , заплативши за всю покупку 87 грн . скільки коштує 1 кг картоплі , якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 7 грн.
Ответ(ы) на вопрос:
1)6*7=42грн-стоит 6кг лука.
2)87-42=45грн-стоит 9кг картофеля.
3)45:9=5грн-стоит 1кг картофеля.
Не нашли ответ?
Похожие вопросы