Купрум(II) сульфат існує в природі у вигляді кристалогідрату. Позначте кількість води(моль), що міститься в цьому кристалогідраті кількістю речовини 0,6 моль: А) 0,5 моль Б) 3 моль В) 0,6 моль Г) 0,5 моль

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
формла медного купороса:CuSO4*5H2O 1 моль-------------5 моль Н2О 0,6----------------х моль х=0,6*5/1= 3 иоль. ОтветБ