Квіти, що не мають квітконіжки, називаються_____________________ Усі частини квітки прикріпляються до_________________ Функція оцвітини______________ головна частина квітки-це _________________ Врхгя розширена частина тичинки д...

Квіти, що не мають квітконіжки, називаються_____________________ Усі частини квітки прикріпляються до_________________ Функція оцвітини______________ головна частина квітки-це _________________ Врхгя розширена частина тичинки де утворюються пилок,-це_____________ Зав’язь бере участь в утворенні__________. У ній містяться_____________, з яких утворюється__________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Квіти, що не мають квітконіжки, називаються сидячими. Усі частини квітки прикріпляються до цветоложу. Функція оцвітини захищає внутрішні частини квітки. Головна частина квітки-це - гинецей (маточка) і андроцей (тичинки). Верхня розширена частина тичинки де утворюються пилок,-це пильовик. Зав’язь бере участь в утворенні плоду. У ній містяться сім'ябруньки,  з яких утворюється насіння.