Лист до друга за зразком вправи 646 Ярмоленко Сичова 2013 рік

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
«Дорогий Пітер,Я сподіваюся, що у тебе все добре. Я б хотів поїхати в Аргентину і сподіваюся відвідати тебе. Я вирішив переїхати в Буенос-Айрес і хочу знайти там хороший університет. Я закохався у місто, коли я був там минулого року. Чи зможеш ти мені надати допомогу в пошуку хорошого університету?Я не знаю, в який університет подати заявку, я провів невелике дослідження в інтернеті і був дуже вражений деякими з них. У мене немає величезного бюджету і я шукаю доступне і гарне місце. Я знаю, що у тебе є досить багато друзів у різних університетах. Ти міг би уточнити у них деякі моменти, які дуже важливі для мене?Я сподіваюся, що ти не будеш заперечувати зробити це для мене.Велике спасибі,Габріель.»