Лист до Марусі з твору "Маруся " Григорія Квітки-Основ'ненко

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Християнський роздум про минущість усього земного. 2) Знайомство з головними героями, сімєю Наума Дрота. 3) Кохання з першого погляду Василя і Марусі. 4) Відмова Наума Дрота про шлюб його доньки з бідним парубком-рекрутом. 5) Хвороба Марусі і її смерть. 6) Постриг Василя в ченці, його смерть через тугу за коханою. 7) Утіха Марусиних батьків у праці, молитвах, смиренні й спілкуванні з Богом.