Скласти текст-розповідь про "Зимовий день" 5-8 речень з прикметниками в різних відмінках:учорашній день ,учорашня бесіда, учорашнє слово, учорашні зустрічі

Скласти текст-розповідь про "Зимовий день" 5-8 речень з прикметниками в різних відмінках:учорашній день , учорашня бесіда, учорашнє слово, учорашні зустрічі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Учора пішов до школи. Після уроків мне позвали друзі. Ти пам'ятаєш ,що тобі сказала Наталка? .Так, вона сказала учорашнє слово. Чо це значить, замислюємось . Потім я згадав в чорашній зустрічі, вона сказала, що завтра зимовий день . Так я теж загадав це була учорашня бесіда з нею. :-):-):-)