Лист подрузи зи вставними словами на жаль, на думку, да речи, звичайно та инши (допоможить будьласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорога подруго! Вітаю тебе з днем народження! На жаль, я не можу особисто тебе привітати тому що я захворіла, тому пишу тобі листа. До речі пропоную тобі зустрітися біля спортивного майданчика щоб передати тобі подарунок. На мою думку мій подарунок буде корисним і ти можеш користуватися ним у навчанні!