Listen and repeat.Which of these hobbies are not popular with teenagers today?sewing,writing stories,skateboarding,ice-skating,knitting,collecting stamps,playing chess,boxing,fencing,football,painting,songwriting.Discuss.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
sewing, writing stories, playing chess, songwriting are not popular with teenagers today