Литература 6 класс Гоголь "ночь перед рождеством" Быстро, сегодня! 20 баллов! Почем?

Литература 6 класс Гоголь "ночь перед рождеством" Быстро, сегодня! 20 баллов! Почем?? малороссийский кузнец смог привезти Оксане черевички императрицы?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Він побачив чорта і почав бити і каже вези мене до санк- Петербургу.Він побачив козіків і вмовив іх , щоб він пошов з ними . Він.отримав черевички императриці і поіхав назад в Диканько . Закінчилася історія тим що Коваль і Оксана одружилися