Магазин продав 18 кг апельсинів і 12 кг лимонів, всього на суму 306 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів, якщо 1 кг лимонів коштує 12 кг?
Магазин продав 18 кг апельсинів і 12 кг лимонів, всього на суму 306 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів, якщо 1 кг лимонів коштує 12 кг?
Ответ(ы) на вопрос:
1) 306 - (12×12) =162 (грн) - стоят 18кг апельсинов
2) 162:18=9 (грн) - стоит 1 кг апельсинов
Ответ : 9 гривен стоит килограмм апельсинов
Не нашли ответ?
Похожие вопросы