Материки   західної півкулі  і   материки  східної  півкулі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Західна півкуля: Америка Північна і Південна, Антарктида. Східна півкуля: Євразія, Африка, Австралія.
Гость
Материки або континенти-найбільші масиви суші Землі, більша частина поверхні яких виступає надрівнем моря, а периферійна частина лежить під водою. На захiднiй пiвкулi знаходяться такi материки як : Америка Північна і Південна, Антарктида. На схiднiй пiвкулi розташованi: Євразія, Африка, Австралія.