МАТЕРИНА МОВА    Колискова пісня колискова- то найперша материна мова Пахне вона мятою і цвітом чебрицями і суничним літом Пахне молоком і споришами ... Скільки в ній ласкавості і шани  скільки в ній тривожності людської і наді...

МАТЕРИНА МОВА    Колискова пісня колискова- то найперша материна мова Пахне вона мятою і цвітом чебрицями і суничним літом Пахне молоком і споришами ... Скільки в ній ласкавості і шани  скільки в ній тривожності людської і надій і сивини гіркої ...Колискова пісня колискова- то солодка материна мова.        Випиши з тексту у два стопчики іменники в однині і множині
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
одн.- мова, пісня,мятою, літом, молоком, ласкавості, шани,тривожності, сивини,  мн.- чебрицями, споришами,надій