Мектепке немен барасың? - (На каком транспорте едешь в школу) Пожалуйста ! скоро уходить. Помогите, составьте сочинение :(

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен мектепке автобуспен барамын.Мектепке барғанда мен  ,,Достық ,,аялдамасынан № 6 автобусқа отырамын. Автобустан 3 аялдамадан кейін   ,,Короленко ,,аялдамасынан түсемін.Біздің мектеп бұл аялдамадан алыс емес.Автобус мен үшін ыңғайлы көлік.себебі бұл көліктің аялдамасы  менің  үйімнен алыс емес.Автобусқа мен бір айлық жол білетін аламын.