Мелодію цієї народної пісні в 1937 р. використали композитори левко ревуцький і борис лятошинський здіснюючи нову музичну редакцію опери миколи лисенка "тарас бульба". валентин лукич чемерис, відомий український письменник, ува...

Мелодію цієї народної пісні в 1937 р. використали композитори левко ревуцький і борис лятошинський здіснюючи нову музичну редакцію опери миколи лисенка "тарас бульба". валентин лукич чемерис, відомий український письменник, уважав, що ця пісня-одна із "найславетніших" пісень, адже "мине лише небагато часу, і її підхопить і заспіває вся україна-від сходу до заходу, від півдня до півночі". цією піснею є а) "сидить голуб на березі" б) "котилися вози з гори" в) "їхав козак за дунай" г) "ой на горі та женці жнуть" д) "засвіт встали козаченьки"
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мелодію цієї народної пісні в 1937 р. використали композитори левко ревуцький і борис лятошинський здіснюючи нову музичну редакцію опери миколи лисенка "тарас бульба". валентин лукич чемерис, відомий український письменник, уважав, що ця пісня-одна із "найславетніших" пісень, адже "мине лише небагато часу, і її підхопить і заспіває вся україна-від сходу до заходу, від півдня до півночі". цією піснею є а) "сидить голуб на березі" б) "котилися вози з гори" в) "їхав козак за дунай" г) "ой на горі та женці жнуть" д) "засвіт встали козаченьки"
Гость
в) правильна відповідь