Менің гитарада ойнауды үйренім келеді написать сочинение не менее 10 предложений, помогите, пожалуйста!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менин гитарада ойнагым келеды . Себебы менин акемын гитарасы бар . Акем гитарада ойнаганды быледы . Акем болса маган гитара ойнаганды уйретеды . Мен улкен болганда гитарист болгым келеды . Мен гитарада ойнаганды жаксы коремин