Меня зовут Рисалат мне 12 лет я учусь в 5 классе все мои однокласники очень хорошие и учителя. Я очень люблю свою маму и бабушку. Помогите записать всё на англиском языке пожалуйста очень очень очень сильно надо пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I'm Risalat me 12 years, I'm in 5th grade all my classmates and teachers are very good. I love my mother and grandmother.
Гость
My name is Risalat.I'm 12 years old. I study in fifth grade.All my teachers are very good.I love my mother and grandmother