Мини-сочинение " Дәл бүгіннен бастап спортпен шұғылданамын"Помогите написать, пожалуйста! Если можно, то с переводом на русский

Мини-сочинение " Дәл бүгіннен бастап спортпен шұғылданамын" Помогите написать, пожалуйста! Если можно, то с переводом на русский
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дал бугиннен бастап спортпен шугылданамын себеби спорт денсаулык кепили.Спортпен шугылданган адам коп жасайды.Ен биринши мен тангы 6 да жугире бастаймын себеби биринши денени кыздыру кажет .Артынша ауыр темирлерди котеремин.Спорт ол салауатты омир салты.