Мини твин на тему " есть ли в нашей жизни место для романтики".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Говорячи про людину і особливості її характеру і долі, дуже важливо розуміти, що, незважаючи на розвиток світу, інформаційних технологій та інфраструктури, сама по собі людина не сильно змінюється. З цієї причини, розмірковуючи про уяву, романтичність і фантазії в житті сучасної людини, потрібно враховувати і людину минулого. Особистість людини минулого, про яку можна дізнатися з книг, телевізійних передач і тому подібного, не настільки істотно відрізняється від сучасної людини, вона так само була схильна до аналогічних пристрастей і переживань.Романтичність більш характерна для любовних справ людини. Романтика та романтична обстановка завжди пов’язана з улюбленою людини. Коли така кохана людина є, то і молодий, і дорослий, і навіть літній може відчути романтику, піднесення чогось прекрасного в своїй душі і тілі. Важливість романтичність, я думаю, є найбільш серйозною, оскільки вона дозволяє людині проявити свої емоції, відкрити свою творчу сторону і знайти розуміння з іншого боку. Романтичність більш характерна для любовних справ людини.  Романтика та романтична обстановка завжди пов’язана з улюбленою людини. Коли така кохана людина є, то і молодий, і дорослий, і навіть літній може відчути романтику, піднесення чогось прекрасного в своїй душі і тілі.Важливість романтичність, я думаю, є найбільш серйозною, оскільки вона дозволяє людині проявити свої емоції, відкрити свою творчу сторону і знайти розуміння з іншого боку.