Міні-твір на 5-8 речень про природу. З використанням метафор, епітетів,гіперболи, порівняння і т.п. ТЕРМІНОВО!!! Мини-сочинение на 5-8 предложений о природе. С использованием метафор, эпитетов,гиперболы, сравнения и т.п. СРОЧНО...

Міні-твір на 5-8 речень про природу. З використанням метафор, епітетів,гіперболи, порівняння і т.п. ТЕРМІНОВО!!! Мини-сочинение на 5-8 предложений о природе. С использованием метафор, эпитетов,гиперболы, сравнения и т.п. СРОЧНО!!!!!! 50 баллов!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Природа... Вона прерасна, як українські дівчата. Ви лише уявіть захід сонця! Небо переливається, неначе веселка! Природа створила світ таким! А яка ніч! Місяць, наче дивиться своїм великим оком і спостерігає, що робиться на землі. Природа чудесна кожної секунди, чи то дощ, чи то сонце! Бережіть її!