Міні. твір. роздум.                                                                                                                                  казка. це лише .                                                              ...

Міні. твір. роздум.                                                                                                                                  казка. це лише .                                                                                                                                    цікаві. розповіді.                                                                                                                                   чи історії .                                                                                                                                               з серйозним. змістом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А можно по русский?