Мне надо сделать фонетический разбор слова на казакском языке а слово это спортза

Мне надо сделать фонетический разбор слова на казакском языке а слово это спортзал помогите пожалуйста бестрее! ^_^ я в 3б классе мне 10 лет
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спортзал-8 əріп, 8 дыбыс, 2 дауысты,6 дауыссыз, 2 буын с-дауыссыз, қатан п -дауыссыз катан о-дауысты, жуан р-дауыссыз, унді т-дауыссыз, қатан з-дауыссыз, унді а-дауысты, жуан л- дауыссыз, унді