Мне нужно письмо на английском , как будто я в Англии , пишу другу о том как я покупа

Мне нужно письмо на английском , как будто я в Англии , пишу другу о том как я покупаю сувениры , гуляю, посещаю достопримечательности и т.д задали по английскому очень надо!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I'm in England. There is so beautiful . I am writing a letter to his friend. I bought a beautiful suviner for you. You would be with me .I would show you beautiful places in England. There are attractions. Visit me on quickly. From your friend.