Мне очень нужна ваша помощь. По одному примеру на жіктік и тәуелсіздік жалғау. Желательно слова несложные.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен окушымын сен окушысын сиз окушысыз ол окушы биз окушымыз сендер окушысындар сиздер окушысыздар олар окушылар тауелдик 1жак айнам 2ж айнан( с хвостиком) 2ж айнаныз 3жак айнасы копше айнамыз айнарын айналарыныз айналары нету казакской клавиатуры