Мники рассказ о том как пазнуют день рождения в росии надо что бы было про еду и де?

Мники рассказ о том как пазнуют день рождения в росии надо что бы было про еду и де??ор квартиры
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I live in Russia.Often I go to Birthday parties of friends.I really like the decorations and food they make.Yesterday I went to a Birthday party of my friend Masha.The decorations were pink and blue.We also played a lot of games like "Monopoly" or "Twister".After playing games we at cake.The cake was huge,and delicious.I love Birthday parties!