Монологічне висловлювання Чи треба пам'ятати героїв, поклавших життя за нашу свободу (обсяг 1 -1,5 сторінки, використати опорні слова,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Герої Небесної Сотні для мене не просто незнайомі люди, які показали патріотизм, для мене, кожен з них, як хороший друг, а може і більше, який поклав своє життя, щоб захистити усіх нас. Тому, кожен з нас повинен думати про те, кому ми завдячуємо кожен день нашого безтурботного життя. А Нова Україна буде тоді, коли ми перестанемо боятися справедливості…» Дерех Антоніна, Право-3Події, з часу яких минув рік, назавжди вкарбувалися в історію України, в серце кожного українця. Герої, котрі віддали своє життя за краще майбутнє, допомогли усвідомити багатьом людям, мені в тому числі, що таке патріотизм і те, що за себе і свою державу потрібно боротися, бо вона того варта…» Третяк Мар’яна, Право-3«….Хто, як не я? Здається зовсім прості слова, але в цих словах зібрано багато надій і сили про щасливий кінець всього того жаху. Кожен з Героїв йшов з цими словами на смерть. Мабуть, ідеальною є та держава, в якій кожна людина щаслива, незалежно від її майнового статусу, національності чи віросповідання. Дай Боже, щоб усі ми стали рівними між собою і знали що таке гідність і милосердя до ближнього свого…» Дудар Наталя, Право-3Мені важко усвідомити, що хтось, хто навіть не здогадується про моє існування, покинув все, що в нього було, для того, щоб мені і всьому українському народу краще жилося. Подвиг Героїв Небесної Сотні викликає в мене почуття гордості і вдячності…» Харій Мар’яна, Право-3Як говорив перший Герой Небесної Сотні словами Т.Г.Шевченка «Борітеся й поборите, Вам Бог помагає!» Саме ці слова ми маємо взяти за основу і боротися до кінця за свою Україну, щоб Герої, які віддали своє життя за нас, не вмерли безслідно на сторінках нашої історії, а жили вічно у нашій пам’яті і у наших серцях….» Брунець Софія, Право-3