Морфологічний розбір слова хлопець, газета, критика, простір, час,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хлопець - іменник, поч. форма хлопець, загальне, істота, чол. рід, однина, називний відмінок. Газета - ім., поч. ф. газета, загал., неістота, жін. рід, однина, наз, відм. Критика - ім, поч. ф. критика, загал., неістота, жін. рід, одн, наз, відм. Простір - ім. поч. ф. простір, загал. неіст., чол. рід., одн., наз. в. Час - імен., поч. ф. час, загал, неістота, чол. рід, однина, називний відмінок.