Морфология талдай Мұнда келгелі Еламанның аяғы жерге тимеді. Бүгін де түске дейін уақыттың қалай өткенін байқаған жоқ. Ертеңгі асты іше сала моншаға жүгірді. Онан қала сыртындағы киім-кешек қоймасыны барды.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мунда-мезгил умтеу Келгели -тубр кел етистик,гели косемше , Еламаннын- еламан тубир з.е,нын илик септик жалгауы Аягы-ая(к) тубир з.е,ы III жактагы тауелдик жалгау Тимеди -ти етистик тубр,ме болыммыз етистик,ди жедел откен шак Бугн-мезгил устеуи Де-демеулик шылау Туске -тус тубир з.е,её барыс септик жалгауы Дейин -шылау Уакыттын - тубир уакыт з.е ,тын илик септик Калай -сурау есмдиги Откенин-от тубир етистик,кен есмше,и -3жактагы тауелдик жалгауы,н- табыс септик Байкаган-байка тубир етистик,ган -есимше Жок-бейтарап соз