Мова, мовний, розмовляти, барабан, любов, сумний, міятись, улюблений, барабанний, с

Мова, мовний, розмовляти, барабан, любов, сумний, міятись, улюблений, барабанний, сум, сміх, барабанили, смішний, любити, сумувати. Іменники:____________________________________ _______ Прикметники:________________________________________ Дієслова:____________________________________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Що мова барабан любов смих сум  який мовний сумний улюблений  смишний  що робити розмовляти смиятися барабаниили