Можно пожалуйста сочинение про черное яблоко на казахском пожалуйста(до завтра)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Алмалар - сол өте пайдалы жемістер. Олар бізге витаминның кең спектрін береді. Олар тал-шыбықта, арнаулы бақшаларда өседі. Алмаларды адамдар многих елде асыралады, бірақ енді исскуственные алмаларының из соңмен химикаттардың. Алманың пайдасы утрачена.  Алманың бөлек-бөлек сұрыптары болады, от жас дейін ұлы. Қышқыл және тәтті алмалар болады. Қызыл болады және жа