На 15 картках записано числа від 1 до15.яка ймовірність того,що число.записане на навмання вибраній картці , не ділиться націло ні на 3,ні на 5? решение пожалуйста))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кількість сприятливих подій (вибрати число що не ділиться на 3 або 5 - тобто одне з чисел 1,2,4,7,8,11,13,14) - 8 Всього подій -15 (бо всього карток 15) Імовірність вибрати потрібне число 8/15