На дошцi яка перекинута через рiв знаходиться людина масою 70 кг. На скiльки сантиметрiв прогнеться дошка. Якщо коiфiцiент пружностi дошки становить 1500н/кг

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коефіцієнт пружності вимірюється в Н/м! Отже відповідь:F=kx, закон Гука, звідси x=F/k. в нашій задачі F=mg, формула сили тяжіння, яка діє на людину.Отже,F=70 кг * 9,8 Н/кг = 700 Н, тоді x= 700 Н/1500 Н/м=0,46 м або 46 см.Відповідь: на 46 см прогнеться дошка