На фото изображены народные казахсие наряды. назовите из названия на казахском. все непонятные ответы будут заблокированы. суретте қазақтың ұлттық киімі бейнелінген. бұл киімдердің атауларын жазуға өтінемін. түсініксіз жауаптар...
На фото изображены народные казахсие наряды. назовите из названия на казахском. все непонятные ответы будут заблокированы.
суретте қазақтың ұлттық киімі бейнелінген. бұл киімдердің атауларын жазуға өтінемін. түсініксіз жауаптарды мен бұғаттаймын.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Үкілі тақия, жеңсіз камзол, оюлы етік, әсемделген көйлек, туфли.